شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

معرفی کالاها و خدمات فروشگاههای اینترنتی

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

کارت مایفر و تولید آن

امروزه شرکت های معتبری در سرتاسرجهان کارت مایفر ، کارت mifare با کیفیت تولید میکنند ولی در ایران فقط کارت مایفر کلاسیک کاربرد دارد که فضای داده ای برابر 1024 را پیشنهاد میکند و به 16 سکتور بخش بندی میشود و میتوان از فروشگاههای اینترنت یمجاز خریداری نمود .

شرکت فارگو و تعمیرات فوق تخصصی

شرکت فارگو فروش انواع محصولات مانند دستگاه چاپ کارت pvc پی وی سی و ریبون این دستگاه و همچنین فیلم فارگو را دارد که اگر از فروشگاههای اینترنتی معتبر خرید انجام شود خدماتی مانند پشتیبانی ، تعویض هد ، تعمیرات مادربرد ،تعمیرات فوق تخصصی پرینترها را شامل میشود .

کارت چیپ دار و انواع آن

کارت چیپ دار یا همان کارت هوشمند بر اسای نحوه ارتباط با کارتخوان به سه دسته تقسیم میشوند ، کارت هوشمند تماسی ، کارت هوشمند غیر تماسی ، کارت هوشمند ترکیبی که درکارت هوشمند تماسی باید اتصال فیزیکی بین کارت هوشمند و دستگاه کارتخوان ایجاد شود و برای خرید کارت خام میتوان از طریق سایت معتبر اقدام نمود .

پرینتر pvc و کیفیت چاپ

با اطمینان میتوان گفت از میان دستگاههای چاپ کارت هیچ دستگاهی مانند پرینتر PVC پی وی سی با چنین قیمت مناسب و کیفیت عالی با تولید کات مشابه نمیباشد و کارتهای تولید شده با چاپگر کارت پرسنلی ، پرینتر چاپ کارت متناسب با سلایق مدیرلن و هیات مدیره ها هست و میتوان براحتی از فروشگاهها ی اینترنتی ثبت سفارش انجام داد .

گیره کارت پرسنلی و خرید


گیره کارت پرسنلی استیل با مرغوب ترین جنس و کیفیت در فروشگاههای اینترنتی میباشد . این گیره ها کشور سازنده آنها تایوان میباشد و براحتی با توجه به امکان الصاق کارت های شناسایی به کت و پیراهن و همچنین مقنعه قابل دسترسی میباشد . و برای خرید این گیره کارت پرسنلی و جای کارت شناسایی ، آویز کارت ، بند کارت شناسایی میتوان از فروشگاههای اینترنتی مجاز اقدام نمود .